تبلیغات
اندیشه ای نو

اندیشه ای نو
اندیشه ای نو برای هزاره سوم 
قالب وبلاگ
نویسندگان

              مطالبی درباره روح    

 

زندگی راستین، یعنی زندگی روح كه مدتی  كوتاه  در این  عالم  ظاهر می شود وسپس برای همشیه در جهان های دیگر خداوند، ادامه می یابد.

                         ***

منشاء وسرچشمه ی روح ، جهان های روحانی خداوند است .

  همراهی آن با جسم  ، مانند  ارتباط  نور است با آینه ، ... 

روح كه از عرصه های  روحانی صادر گشته  وبه صورت ومثال  خداوند  خلق  شده  ، قادر  به كسب  خصائص الهی  و صفات  آسمانی است وبعد هز جدایی از بدن ، تا ابد ، پیشرفت وترقی می نماید .

 

و اكنون راجع به سوال شما  درباره ی روح انسان  وبقای  آن بعد از مرگ . این حقیقت را بدان كه روح بعد از جدائیش از بدن ، به ترقی  خود  ادامه خواهد داد تا این كه به محضر خداوند  برسد ، آن هم به صورت وحالتی  كه نه دگرگونی های روزگار  ونه رخدادهای  این جهان ، تغییری درآن ایجاد نخواهد كرد .وتا زمانی كه ملكوت خداوند وسلطنت وقدرت وحكومت  او باقی است ، پایدار وبرقرارخواهد ماند.وآثارخداوند وصفات او را ظاهر خواهد كرد ، ونیزعنایت خداوند و لطف او  را پایدار خواهد نمود.

                        ***

اسراری را كه انسان در این عالم  خاكی از آن ها غافل است ، درعالم آسمانی كشف خواهد  كرد .درآنجا، او از راز حقیقت آگاه خواهد شد وبسیاری  ازافرادی را كه  با آن ها معاشر بوده ،شناسایی  ودرك خواهد كرد .

                        ***

شما همچنین درباره ی حالت و وضیعت روح بعد از جدائیش از بدن سوال نموده اید . به راستی بدان كه اگر روح انسان ، دررا ه  خداوند حركت كرده باشد ، مطمئناٌ باز خواهد گشت  وبا جلال محبوب، مانوس خواهد شد.قسم به حقانیت خداوند ، به مقامی خواهد رسید كه هیچ قلمی توان توصیفش را وهیچ زبانی قدرت بیانش  را ندارد .روحی كه به امر خداوند وفادار بوده ، دراهش مستقیم واستوار مانده

باشد ، بعد از صعود، از چنان قدرتی برخوردار خواهد بود كه همه ی جهان هایی كه خداوند توانا  خلق كرده ، می توانند از آن كسب فیض كنند.


[ دوشنبه 28 فروردین 1391 ] [ 09:15 ب.ظ ] [ parviz ettehadi ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


طرح نو

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب